Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

KUKA SO PLAC

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 08 окт. 16:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

KEMAL

51 Огласи во продавницата

STAN NA IZVONREDNA LOKACIJA VO STROG CENTAR  -
KUKA SO PLAC VO KICEVO -
KUKA VO NASELBA KARPOS VO KICEVO 57 500 ЕУР
STAN OD 64M2 36 500 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA SO PLLAC OD 600 m2 SO MOZNOST ZA GRADBA NA ZGRADA ILI STAMBENA KUKA SO DUKANI .Kontak KEMAL 072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTEPI ME PLLAC PREJ 600 m2 I PERSHTATSHEM PER NDERTESE OSE SHTEPI ME DYQANE .Kontakt QEMAL ALILI 072524206 , Viber 070782844.
KEMAL

Ul.nad pasini bb
070782844
KEMAL
  Online
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA VO NAS IVANDOL 27 000 ЕУР
STAN NA IZVONREDNA LOKACIJA VO STROG CENTAR  -
KUKA SO USTE EDEN PLAC VO KICEVO -
NOVA KUKA NAD STANICA -
Кон почеток