Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO CENTAR NA KICEVO

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 26 дек. 23:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA VO BLIZINA NA OPSTINATA KARSHI SOCIALNOTO SO PODRUM + 2 SPRATA DVORNO MESTO 315m2 .KUKATA SE NAOGJA NA GLAVNA ULICA I NA IDEALNO MESTO ZA ZIVEENJE . Kontakt :072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTEPI ME PODRM + 2 KAT , ME OBORR PREJ 315 m2 , SHTËPIA GJENDET NË AFËRSI TË KOMUNËS NË LAGJE TË QETË PËR BANIM DHE NË RRUGË KRYESORE .Kontakt : 072524206 , Viber 070782844.
KEMAL

Ul.nad pasini bb
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA VO NASELBA PASINO -
KUKA SO PLLAC OD 1231m2 NA TOP LOKACIJA -
KUKA VO NAS IVANDOL 27 000 ЕУР
KUКA VO KICEVO 80 000 ЕУР
Кон почеток