Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo centarot na Kicevo

252 000 ЕУР

Се продава од: ZJ 24 септ. 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
Se prodava Kukja vo centarot na gradot. Vo blizina se naogjaat pravniot fakultet ,gimnazijata, sudot , bolnicata itn. predobra i mirna lokacija. Kukjata se sostoi od podrum i dva sprata , golem dvor i garaza.
Moznost za gradba na cela povrsina.

Vkupna dvorna povrsina 602 m2.
Cenata e 420 evra od kvadrat.
Mozna e mala korekcija na cenata.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации