Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

KUKA VO DEVEANA SO MARKICA 300 M2 OSNOVA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY 18 јул. 19:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Nivi vo lag vo Celopeci 80 MKD
PLAC NAD SOCIJALNA ZGRADA GORICA 15 EUR
Plaz za gradba na dve zgradi nad Kasarna 80 EUR
Kuka na super lokacija 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupna povrsina od 840 m2, so 2 markici za gradba na 4ri sprata 300m2 vo osnova
Cena po dogovor.
Kontakt:
Vlatko 070 318 320
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
  Online
070 318 320
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Niva na magistralen pat Drugovo 0 EUR
Placovi vo centar Kicevo 1 EUR
MAGACIN - LADILNIK 0 EUR
GRADEZNO ZEMJ NA MAGISTRALEN PAT DRUGO 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации