Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 11:48

Kuka vo Deveana so markica 300m2 osnova

Објавени: ноем. 24 11:48
Прегледи: 1119
Se prodava kukja vo nas. Deveana so otvoren pogled. Placot e so vkupna povrsina od 840 m2, so 2 markici za gradba na 4ri sprata 300m2 vo osnova
Cena po dogovor.
Kontakt:
Vlatko 070 318 320
Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации