Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Kicevo

0 МКД

Се продава од: Goran Вчера 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
Kujkata e vo selo Osoj-Kicevo,ima vnatresna povrsina od 180m2, i nadvoresna okolu 1000m2, legalizirana,struja, voda, kanalizacija, i moznost za gradba uste na minimum 2 kujki.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации