Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kicevo

Се продава од: Благојче Лукароски 23 фев. 18:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Кичево
-Станбен простор 450 еур/м2
-Деловен простот 750 еур/м2
-Гаража и помошен простор 300 еур/м2
Подетални информации секој ден од 10 до 22 часот
Благојче Лукароски
075615659
Кон почеток