Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Gorica

Се продава од: Stojance 03 дек. 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Кичево
Продавам куќа во населба горица. Куќата е нова градба на два спрата 156м2. Изградена 2014 година, ПВЦ столарија, паркет, плочки, парно греење,соларно, нема потреба од реновирање, се е ново. Дворно место 450м2. Многу мирна локација.
Гаража 40м2.
Цена по договор
070/581-332 Стојанче
Stojance
070581332
Leaflet
Кон почеток