Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

KUKA VO NASELBA KARPOS KICEVO

120 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 26 дек. 23:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA KUKA SO PODRUM 91 m2 + 2 SPRATA ZA ZIVEENJE , SO MALA INVESTICIJA MOZE DA SE NAPRAVI SKROMEN DOM . KUKATA SE NAOGJA VO BLIZINA NA OPSTINA I BOLNICA .Kontakt : 072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTEPI ME PODRUM DHE DY KATE PER BANIM , ME PAK INVESTIM BEHET SHTEPI FAMILJARE PER BANIM , SHTEPIA GJENDET NE AFERSI TE KOMUNES DHE SPITALIT .Kontakt:072524206, Viber 070782844.
KEMAL

Ul.nad pasini bb
070782844
KEMAL
  Online
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
EKSKLUZIVNA KUKA NA 3 SPRATA VO KICEVO -
KUKA SO DVA PLLACA VO KICEVO -
KUKA SO 650m2  VO NASELBA DEVENA -
KUKA SO PLAC -
Кон почеток