Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Куќа

0 МКД

Се продава од: Радован 29 јул. 19:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
Куќата се наоѓа во близина на сточниот пазар. Во склоп на куќата има три дуќани и големо дворно место. Сите заинтересирани може слободно да ја видат. Цена по договор.
Радован
078420883
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации