Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 14 2022 10:32

Luksuzna kukja na top lokacija

ЕУР

Објавени: ноем. 14 10:32
Прегледи: 1072
Se prodava moderno i luksuzno izgradena i opremena kukja vo nas. Deveana vednas do rekata. Kukjata ima 525m2 dvorno mesto i 202m2 pod gradba vo osnova. Cena po dogovor. Povekje informacii 070318320 Vladko. Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации