Објавени: ноем. 16 2022 03:53

Nova kuka na atraktivna lokacija do gradski pazar

Објавени: ноем. 16 03:53
Прегледи: 341
Се продава куќа со:
подрум (~100m2),
деловни простории(~70м2),
спрат(~112m2),
поткровје(~112m2)

со дворно место од 160 м2 +130 м2

Куќата има можност и за доградба.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации