Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA KUKA NAD STANICA

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 26 дек. 23:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

KEMAL

51 Огласи во продавницата

KUKA OD 871M2 SO USTE DVA PLACA -
KUKA NA MAGISTRALLA 850m2 -
KUКA VO KICEVO 80 000 ЕУР
PLAC SO EXTRA CENA VO NASELBA GORICA 15 500 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Кичево
SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA NAD STANICA, NA PREKRASNA I MIRNA LOKACIJA ZA ZIVEENJE SO CIST VOZDUH I PREUBAV POGLED KON GRADOT.Inf:072524206, viber070782844.
SHITET SHTEPI DY KATESHE NE LAGJEN PERBALL STACIONIT, NE VEND SHUME TE QETE PER BANIM ME AJER TE PASTER DHE PAMJE SHUME TE BUKUR KAH QYTETI. Inf,:072524206, viber070782844
KEMAL

Ul.nad pasini bb
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA SO USTE EDEN PLAC VO KICEVO -
STAN NOVA GRADBA OD VO KICEVO 570 ЕУР
KUKA SO DUKAN VO STROG CENTAR -
KUKA NASPROTI KOMUNALEC KIÇEVO -
Кон почеток