Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA KUKA SO 680m2 VO NASELBA RESTANI

66 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KEMAL 08 окт. 14:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
SE PRODAVA NOVA KUKA NA DVA SPRATA SO 680 m2 VO NASELBA RESTANI SO PAT I KANALIZACIJA I KOMPLETNA DOKUMENTACIJA SO CIST IMOTEN LIST . CENA 66 000€ Inf.072524206 , Viber 070782844.
SHITET SHTEPI DYKATESHE ME 680 m2 NE LAGJEN E RESHTANIT ME RRUGE , KANALIZIM DHE DOKUMENTACION TE KOMPLETUAR .Inf .072524206, Viber 070782844.
KEMAL
Агенција за недвижности
Visit our store page
Ul.nad pasini bb Show on the map
070782844

KEMAL

51 Огласи во продавницата
KUKA SO PLAC -
EKSKLUZIVNA KUKA NA 3 SPRATA VO KICEVO -
Kuka na mirna lokacija za ziveenje -
PLAC SO EXTRA CENA VO NASELBA GORICA 15 500 ЕУР
Кон почеток