Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 24 2022 11:33

Nova kuka so deloven prostor

ЕУР

ЕУР
Објавени: ноем. 24 11:33
Прегледи: 595
Se prodava nova kukja so deloven prostor (okolu 200m2). Kukjata e podelena na 2 stana od po 117 m2 i 2 stana na potkrovje od 55m2. Vkupno iskoristena povrsina pod gradba 528 m2. Kukjata e izgradena so naj sovremeni materija, instalirano sopstveno parno greenje vo celiot objekt. Povekje informacii na 070 318 320 Vlatko Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации