Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 16 2022 09:57

Nova kuka vo novata nas. zad Vlaznimi

Објавени: ноем. 16 09:57
Прегледи: 667
Se prodava nova kukja so povrsina od 434 m2 vo novata naselba za stadionot Vlaznimi. Na prviot kat ima spoena golema dnevna soba so trpezarija i kujna, spalna soba i toalet.
Na vtoriot kat ima 3 spalni sobi i toalet.
1 golema terasa i 1 balkon. Isto ima i garaza.
Povekje informacii i cena 070/318-320 Vlatko.
Опис на линк

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY
Посети ја страната на нашата продавница

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

070318320

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации