Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se prodava kukja vo Kicevo

0 МКД

Се продава од: Maja 02 септ. 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Кичево
Se prodava kukja vo Kicevo od 660m2 ubava lokacija cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации