Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zgrada ne dogradena vo Kicevo ulica Kopacka

0 ЕУР

Се продава од: Sabit Shejdoski 03 авг. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
Povrsina na dvorno mesto: 400 kvadrati
Povrsina na zgradata: 460 kvadrati
Sabit Shejdoski
+491746798900
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации