Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Zgrada vo Kicevo

0 МКД

Се продава од: Sabit Shejdoski 03 авг. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кичево
Povrsina na zgradata: 470m²
Povrsina na dvorot: 410m²
Sabit Shejdoski
+491746798900
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации