Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na dva sprata

0 МКД

Се продава од: Caci 16 јан. 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kuka na dva sprata po 60m2 na sprat
So dvorno mesto od 1000m2
Nivi pod sistem za navodnuvanje
Leaflet
Кон почеток