Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА КОЧАНИ!

35 000 ЕУР

Се продава од: Атанас Тасе Денес 11:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА КОЧАНИ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ПО МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА ,103 ЕВРА ПО КВАДРАТ ,КОНТАКТ 078 307 061
Атанас Тасе
078307061
Leaflet
Кон почеток