Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 750m2 vo s Grdovci

25 000 ЕУР

Се продава од: Goce 31 мар. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Кочани
Se prodava kukja vo s.grdovci(kocansko) 1 sprat + 2 podruma i letna kujna so pretsobje,kupatilo i soba za dneven predstoj
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации