Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 80m2 vo centarot na Kocani

0 ЕУР

Се продава од: Xxx 01 апр. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
Vo centarot na Kocani sproti amici(staro) se prodava plav od 200 m2 od koi 80m2 pripagaat za gradenje na kukja ili renoviranje na istata i 120 m2 dvorno mesto. Kukjata e privatizirana i e na odlicna lokacija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации