Објавени: јул. 02 2022 12:53

Куќа од 446m2 во Сиви Дом

Објавени: јул. 02 12:53
Прегледи: 2227
Куќата се наоѓа во близина на зградите во Сиви Дом, квалитетна градба со одлична изолација, вкупната површина е 446 м2 од кои 326 м2 дворно место (преден и заден двор) и 120 м2 површина под куќа.

Куќата е на 3 спрата од кои првиот спрат е целосно опремен и може веднаш да се всели, спратовите се од 98 до 113 м2.
Куќата има летна кујна и гаража. На првиот кат на куќата има PVC прозори и врата.

Распоредот на куќата е идеален и погоден за засебно домување на 2-3 фамилии.

Може и замена за стан со доплата.

За повеќе информации и разгледување на куќата:
Кате 078 273 155
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации