Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka so preden dvor i zadna bavca vo Kocani

0 МКД

Се продава од: Evdokia Денес 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
se prodava Kukja so preden dvor i zadna bavca vo strog centar.
Ul. Ilindenska 15/1 (odlicna lokacija pod crkvata nad "Ogniste" restoran) so moznost za nova gradba.
povrsina 76 m2 +dvorna povrsina 195 m2
cena po dogovor.
Evdokia
071300602
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации