Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centar na Kocani

39 000 ЕУР

45 000 ЕУР

Се продава од: Atanas Minov 19 септ. 23:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
Се продава куќа во центарот на Кочани, на одлична локација, цена поволна. Контакт 078 307 061 и 078 967 033
Atanas Minov
078307061
Leaflet
Кон почеток