Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Се продава од: M.B 16 септ. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
SE PRODAVA KUKJA VO KOCANI VO NASELBA DRACEVIK POVOLNO.
SO 510 M2 DVORNO MESTO I MOZNOST ZA DOGRADBA.
Leaflet
Кон почеток