Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kocani

0 МКД

Се продава од: Дејан 08 фев. 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава куќа во Кочани, вселива, во централното градско подрачје, на ул.Вита Поп Јорданова бр.42 (Доклевец). Заинтересираните може да се јават за гледање на куќата во секое време.
Цена по договор
Контакт лице во Македонија: Здравко
телефон:+38970232741
Контакт лице во странство: Дејан
телефон:+35677111251
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации