Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kocani

Се продава од: Dragan 05 дек. 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
Се продава куќа во Кочани, во одлична состојба, наместена, 3 соби плус 3 простории во подрум.
На одлична локација до основното школо Раде Кратовче и градкиот пазар.
Цена по договор
телефон 071828892 и 071828893
Leaflet
Кон почеток