Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kocani

Се продава од: Liljana 18 апр. 13:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
Se prodava kukja na ul. Brakja Stavrevi br.2 vo Kocani vo strogiot centar na gradot.Vkupna povrsina na plac 400m2.Cena po dogovor
Liljana
072216464
Leaflet
Кон почеток