Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kocani

Се продава од: Marija 15 јан. 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
Se prodava kuka na ul. Naum Naumovski Borce br.23 Kocani dvorna povrsina 500m2 +73m2 kukna povrsina za poveke informacii na tel. 071215958 Marija
Leaflet
Кон почеток