Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo s. Trkanje

Се продава од: Goran 02 дек. 19:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Кочани
Се продава куќа во с.Тркање пред мостот кај школото.
Цена по договор.
Лице за контакт:Петар Минов тел.072306066
Goran
Leaflet
Кон почеток