Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 80m2

9 000 ЕУР

Се продава од: Goran 16 јан. 16:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кратово
Se prodava kuka vo Carina maala.(((Koshari.))).cena 9.000evra
Leaflet
Кон почеток