Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so dvor vo Kratovo

Се продава од: Aco Jakimovski Денес 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Кратово
ul"Toso Kukovski" br.46 pod Skolo blizu centar.
Aco Jakimovski
071550742
Leaflet
Кон почеток