Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kratovo

0 МКД

Се продава од: Viktor 29 фев. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Кратово
Se prodava kuka dobro socuvana vo Kratovo na dva sprata, stepenici od nadvor mala bavca, mala letna kujna lokacija Dolna maala nad upravat na Sileks. Poveke info. Na 077 659 560
Leaflet
Кон почеток