Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo s.Slegovo

0 ЕУР

Се продава од: Nikola 31 мај 15:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Кратово
Се продава стара куќа во с.Шлегово
Цена по договор
Повеќе информации на :077556123 Никола
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации