Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Krusevo

13 000 ЕУР

Се продава од: Марија 24 окт. 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Крушево
Куќата е изградена во 1977г. од бетон и полна тула. Има 4 соби, купатило, предсобје и тераса на површина од 80м2. Помошната просторија(визба) на приземје е на површина од 27м2, а дворот на 30м2 повпшина. Куќата нема гаража и паркинг место, бидејќи нема пат за кола до неа. Веднаш над куќата е главен пат, па има можност и за паркинг. Се наоѓа во близина на центарот. Земјиштето и останатите документи се легализирани.

**ПОВРШИНА 137м2!

За повеќе информаци, контактирајте на 078-840-364 / 078-946-467
Марија
078946467
Leaflet
Кон почеток