Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Krusevo

0 ЕУР

Се продава од: Шули 07 јан. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Крушево
Се продава куќа во Крушево,на два спрата,со површина од 120м² и дворно место 140м². Цена по договор
Шули
078849779
Leaflet
Кон почеток