Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova kukja Krushevo

0 МКД

Се продава од: Saso 10 јан. 08:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Крушево
Glanc nova kukja vo krusevo nevselena komplet opremena so 24 kreveti i parking prostor + plac od 500m2 se prodava. po dogovor moze del od vrednosta da se kompenzira so stan vo bitola
cena po dogovor odnosno predhodno viduvanje na objektot
Leaflet
Кон почеток