Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renovirana kuka vo Krusevo

0 МКД

Се продава од: Zhaneta 24 окт. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Крушево
Се продава куќа во Крушево од 97 метри квадратни со вкупна површина на плацот од 260 метри квадратни. До куќата има пат од две страни, има преграден ѕид, градина и гаража. На три минути е до центарот, а се наоѓа од страната на хотелот Монтана.
Во сутеренот има две простории, а на катот има внатрешно реновирани кујна со трпезарија, дневна соба, спална и детска соба. Се продава и со мебелот и апаратите во неа. Цена по договор.
Zhaneta
078440396
Leaflet
Кон почеток