Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vila Pavia

65 000 ЕУР

Се продава од: Vlatko Jakimovski 13 окт. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Крушево
Се продава Вила Павиа во центарот на Крушево, со 5 комплетно опремени и наместени апартмани, сопствено греење на струја. Екстра цена!
Vlatko Jakimovski
075245724
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации