Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvokatna kuka vo Kumanovo

0 ЕУР

Се продава од: violeta Денес 09:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
se prodava kuka na dva sprata 83 m2 i plac od 1,5 dekari legalizacija vo postapka cena po dogovor tel.072231454
violeta
078303416
Leaflet
Кон почеток