Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DY SHTEPI AFER SHKOLLES NAIM FRASHERI

Се продава од: AZIZ 08 авг. 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Shiten dy shtepi afer shkolles Naim Frasheri rruga Abdulla Presheva nr.1A, shtepit posedojn 900 m2 oborr . Shtepit posedojn te gjith dokumentacionin e rregullt jan te urbanizuara. shtepia e re posedon 240 m2 kurse e vjetra 100 m2 ka plan edhe per nje shtepi te urbanizuar. cmimi sipas marrveshjes
Кон почеток