Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 206m2 na bul.Oktomvriska revolucija-Kumanovo

Се продава од: saso 23 дек. 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Се продава дел од куќа со посебен влез и двор,атрактивна локација на почеток на бул.Октомвриска револуција на 50м од “Градска пекара“ со стамбена површина од 160m2 со три тераси една покриена од 30m2 и две 10 m2.Плац од 206м2 вкупна површина и маркица за градба на површина од около 100м2 п+4+п. ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Leaflet
Кон почеток