Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA 500m2 VO KUMANOVO NAMALENA CENA

0 ЕУР

Се продава од: Николчо Јаневски 28 ноем. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Се продава МОЖЕ И ЗАМЕНА ЗА СТАНОВИ куќа на ул. 11-Ноември бр.65 - на 50 метри од "СЕЛМАН ТУРИЗАМ".
Плацот е близу 500м2. Куќата има преку 350м2 станбен простор. Целокупниот станбен простор е поделен на 3 станбени единици. Секоја станбена единица има 115-120м2со посебен влез,струјомер и водомер.
Цена по договор .
Тел: 070-487-778 Димчо.
Тел: 075-478-834 Николчо.
Николчо Јаневски
075/478-834
Leaflet
Кон почеток