Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka Macja Glava Kumanovo Romanovce

95 000 ЕУР

Се продава од: Sasko 19 апр. 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Куќа од 220м2 која иде комплетно со сите документи, легализирана, како градежно земјиште со вцртана маркица, со оградено дворно место од 1600м2 со зид со минимална висина од 2-2.5метри и плус можност за продажба на нива од 7000м2 до парцелата со куќата. Има загарантиран пристап со направен пат до парцелата.
Локација Мачја Глава на пат меѓу Куманово и с. Романовце.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации