Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na ul Nikola Tesla br 1

Се продава од: Zika Вчера 01:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Se prodava kuka na ul. Nikola Tesla br. 1 (Vranjsko dzade) , 100 m2 + dvorno mesto 170 m2
Cena po dogovor
Informacii na tel. 075/893-800 i 075/669-781
Zika
Кон почеток