Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka nad Sokolana vo Kumanovo

0 ЕУР

Се продава од: NelaZaharieva 10 мај 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Kukata ima suterem 62m2
Dva sprata po 62m2
Dvor 183m2
Garaza 28m2
Kukata e fizicki deliva,
se prodava CELA ILI DVA SPRATA
SO DEL OD DVOR SO POSEBEN VLEZ
070 234575
Ul Bosko Buha 28 Kumanovo
Na 10 min od centar na gradot
Tel 070 234575
NelaZaharieva
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации