Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Се продава од: Sanja Вчера 00:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Kucata ima 200m2 pod gradba ( prizemje i dva kata) plus prostrano dvorno mesto. Celosno renvirana vodovodna instalacija (sanitarija i kupatila). Ima garaza i dva vleza. Imoten list so pravo na sopstvenost.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации