Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NAD SOKOLANA

60 000 ЕУР

Се продава од: Svetlana 22 ноем. 12:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Obijektot se naogja na ul.Milan Zecar . Korisna povrsina za ziveenje 110 m2, Dvorno mesto 120 m2. Raspolaga so deloven prostor 20 m2.

Svetlana
078416067
Кон почеток